RebirthM

1.00.0105

4.5

4

PC düzeyinde bir -Asya seviyesi-MMORPG Androidinize getirildi

10.6k

Bu uygulamayı oyla

RebirthM orijinal bir Korece MMORPG'dir. PC klasikleri Lineage2 ve Aion düşünülerek tasarlandı, kontrolörleri ve oynanışı dikkat çekici bir şekilde birbirine benziyor. Fakat - şimdilik, yine de - RebirthM'in para kazanma sistemi çok daha karmaşık ve paranızın tokatlandığını hissetmenize izin vermeyecek; aslında içeriğinin çoğunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Kavramsal olarak, RebirthM, fantezi Asya-MMO'lardan beklediğiniz her şeyi sunar. Belirgin sosyal sınıflar, tamamlanacak yüzlerce görev, saldırılacak zindanlar ve kazanmak için aktif bir sosyal bileşen eksikliği yoktur. Aslında, PvP savaşları oyunun her bölgesine dağılmış olarak bulunur.

Görsellik açısından en şaşırtıcı olanı, RebirthM'in karakterinizi üçüncü şahıs perspektifinden açık açılı bir kamera görünümünden kontrol ettiğiniz açık modlu bir 3D oyun olması - ki çekimlerin genellikle daha sert bir bakış açısından yapıldığı bu tür oyunlarda tamamen yaygın değildir . Ne olursa olsun, kontrolörler kolayca idare edilir ve çok sayıda eylemin otomatik olduğunu görürsünüz, böylece kahramanınız sizin girişiniz olmadan bir sonraki varış noktasına yönelir.

RebirthM, çok oyunculu RPG'lerin herhangi bir ciddi hayranı için iyi bir seçenektir; yakında tasarımının, kontrol cihazlarının ve grafiklerin mükemmel olduğunu göreceksiniz ve son birkaç yıldaki büyük PC MMORPG'lerin hiçbirinde istenen hiçbir şey kalmayacak.
Notlar

Bu açık BETA, 17 Temmuz 2018’den itibaren kullanılabilir.

Uptodown X